Budúci audítor

Pre tých, ktorí sú pripravení naučiť sa byť audítorom v poradenskom biznise, otvárame skvelú príležitosť. Môžeš sa stať aktívnym členom tímu, nie iba kusom do počtu :-)

Dokážeme v teba spoznať budúceho audítora a sme pripravený do teba investovať čas, aby si sa ním jedného dňa stal. 

Stačí keď máš ukončenú VŠ, ideálne ekonomického smeru, vieš robiť s excelom máš rozhľad, dohovoríš sa anglicky, francúzsky alebo nemecky ešte lepšie, nebojíš sa prijať výzvu a chceš sa učiť. Ostatné ti dáme my :-)

V prvom roku ako audítor dostaneš príležitosť pozrieť sa bližšie na čísla za účtovnými závierkami a podieľať sa na realizácii auditu, zoznámiš sa s audítorskými testami a postupmi, budeš úzko spolupracovať s klientmi (a ťahať od nich údaje)  a komunikovať s ostatnými členmi tímu.

Za odmenu budeš výborne ohodnotený, nastavíš si kariéru a získaš všeobecne uplatniteľné vedomosti.

-          Priemerný vek v Mazars audit je 30 rokov.

-          Po 2-3 rokoch senior a reálna možnosť viesť ľudí a podieľať sa na ich profesijnom raste.

-          Ako medzinárodná spoločnosť využívame výhody vyslania členov tímu do iných krajín a možnosť práce na medzinárodných projektoch, kde máš tiež možnosť rýchlejšie sa učiť.

Zaujímajú ťa viac dane alebo účto ? Alebo sa nevieš rozhodnúť? Počas prvého roka môžeš ako absolvent pracovať na projektoch rôznych oddelení a zistiť čo je pre teba naj.

Radi ťa spoznáme a mrkneme sa na to či zapadneš.

Daj nám o sebe vedieť

Document

Budeš dobrý Audítor.pdf

Budeš dobrý Audítor.pdf